Proud napisał(a):

mam pytanie odnośnie allegro.pl
Mianowicie, kupiłem ostatnio buty na allegro od gościa co jest super sprzedawcą...(choć ma 100 negatywnych komentarzy ;/), przelałem kase, gość napisał maila że buty wyslał priorytetem, od tego czasu mija 2 tydzień i butow nadal nie ma...Napisałem do tego gościa, odpisał że to sprawdzi, ale nie mam od niego wiadomości od kilku dni...na następne maile nie odpisuje.
Moje pytanie brzmi: Co mogę teraz zrobić,aby odzyskać kase? jest jeszcze na to jakaś szansa? czy juz przepadło?
z góry thx
|
Sprawdź u Ciebie na poczcie, ja miałem identyczną sytuację i na poczcie leżała paczka, a awiza nie dostałem.. a wysłał do Ciebie poleconym ?