Wyświetl pojedynczy post
gerardinho91
Senior Member
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9762
Stary 20.07.2009, 16:56
Proud napisał(a):Wyświetl post
mam pytanie odnośnie allegro.pl

Mianowicie, kupiłem ostatnio buty na allegro od gościa co jest super sprzedawcą...(choć ma 100 negatywnych komentarzy ;/), przelałem kase, gość napisał maila że buty wyslał priorytetem, od tego czasu mija 2 tydzień i butow nadal nie ma...Napisałem do tego gościa, odpisał że to sprawdzi, ale nie mam od niego wiadomości od kilku dni...na następne maile nie odpisuje.

Moje pytanie brzmi: Co mogę teraz zrobić,aby odzyskać kase? jest jeszcze na to jakaś szansa? czy juz przepadło?

z góry thx
Sprawdź u Ciebie na poczcie, ja miałem identyczną sytuację i na poczcie leżała paczka, a awiza nie dostałem.. a wysłał do Ciebie poleconym ?
Odpowiedz cytując