Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#275
Stary 20.07.2009, 16:50
Cos mi sie wydaje, ze znowu liga nie ruszy w terminie.
Jakie by decyzje nie zostaly podjete to teraz zawsze ktos bedzie pokrzywdzony.
Chyba najsprawiedliwiej by bylo utrzymac wniki z boiska czyli LKS i Widzew w ekstraklasie,
a Cracovia i Korona w 1 lidze.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując