|
Cos mi sie wydaje, ze znowu liga nie ruszy w terminie.
Jakie by decyzje nie zostaly podjete to teraz zawsze ktos bedzie pokrzywdzony.
Chyba najsprawiedliwiej by bylo utrzymac wniki z boiska czyli LKS i Widzew w ekstraklasie,
a Cracovia i Korona w 1 lidze.
|