Wyświetl pojedynczy post
rospun
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Poznań

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#273
Stary 20.07.2009, 16:24
Bronowianin napisał(a):Wyświetl post
A naginanie prawa, czy łamanie go po to żeby uratować z przyczyn politycznych itp. łódzki klub to po prostu skandal, który na pewno nie pomoże w wyciąganiu naszej piłki z bagna korupcji.
Wybaczcie, że się tak zza kulis wtrącam...

Jakie przyczyny polityczne masz na myśli? Może takie, że sportowo ŁKS uplasował się w bezpiecznym środku tabeli, daleko od zagrożenia spadkiem, a Cracovia wręcz przeciwnie - spadek, nawet nie baraże? Polecam też chwilę zadumy nad przyczyną odmowy przyznania ŁKS-owi licencji, czyli na przykład brak lodówki. A w tej sprawie wystarczyło do nas, podobno mamy zniżki na AGD.

Cóż, wszystko odbyło się tak jak piszesz - w pełni legalnie. Znakomity przykład dla całego środowiska. Nasi poznańscy prawnicy szukają właśnie kruczków prawnych, które niezbicie wykażą, że to Lech zdobył mistrzostwo. Podobno na dwóch meczach Wisły w Krakowie toalety były zapchane, a na stadionie Legii są stanowiska lęgowe rzadkiego gatunku żuczków, więc mecze odbyły się tam nielegalnie.

I jak widać można drukować wyniki całkiem legalnie
Odpowiedz cytując