Wyświetl pojedynczy post
Bronowianin
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 20.07.2009, 16:11
_gilardino_ napisał(a):Wyświetl post
River Żużel zaczyna się odbudowywać w Łodzi, Poznaniu więc ten sport powoli wkracza do większych miast.
No i pora na Kraków! Miejmy nadzieję, że o Wandzie zrobi się w jak najkrótszym czasie głośno. W końcu we wszystkim musimy panować
Odpowiedz cytując