_gilardino_ napisał(a):

|
River Żużel zaczyna się odbudowywać w Łodzi, Poznaniu więc ten sport powoli wkracza do większych miast.
|
No i pora na Kraków! Miejmy nadzieję, że o Wandzie zrobi się w jak najkrótszym czasie głośno. W końcu we wszystkim musimy panować
