Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14525
Stary 20.07.2009, 14:37
manson777 napisał(a):Wyświetl post
skąd wziąłeś te 500 tys. euro
się napisało
jeśli tak bratku to liczyć nie umiesz
zupełnie
Kirm jakieś 350-400 tys.
Diaz 100-150 tys. dolców
Garguła i Marcelo niby za darmo ale
zapomniał kolega o prowizji dla menago i samych kopaczy za sam podpis
i zapewniam Cię że to nie jest mała prowizja

więc zapomnij że za tych 4 daliśmy 500 tys. euro
dużo więcej dużo więcej
Czy ja dobrze rozumiem, czy teraz w dziale "zarzuty pod adresem Bednarza" dopisałeś kolejną linijkę z prowizjami dla managera i kasą dla zawodnika za podpis?Może jeszcze za wysoki kurs € go obwińcie.Tak jak masz w podpisie- ostentacyjna wieś w tym temacie.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując