zawszewiernyts napisał(a):

Ma ktoś jakieś dobre metody na mocny ból gardła? (tylko mi nie pisać że 0,5 litra wpływa najlepiej )
|
- lody i ogólnie coś zimnego (ale szansa jest że Ci sie pogorszy zamiast być lepiej)
- płukanie szałwia lub jodyną
- tymianek
- no i nie 0,5 ale herbatka z wkładką