Wyświetl pojedynczy post
Wicked
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1481
Stary 20.07.2009, 13:17
Sprawa jest prosta, jeżeli jakakolwiek stacja będzie nadawać mecz, to Polsat odkupi od nich prawa do transmisji. W innym wypadku nie będzie transmisji, bo Polsatowi nie będzie się opłacało wysyłać tam swojego sprzętu ani ekipy.
ULTRAS NOWA HUTA
Odpowiedz cytując