Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Wicked
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków - Nowa Huta
Offline
#
1481
20.07.2009, 13:17
Sprawa jest prosta, jeżeli jakakolwiek stacja będzie nadawać mecz, to Polsat odkupi od nich prawa do transmisji. W innym wypadku nie będzie transmisji, bo Polsatowi nie będzie się opłacało wysyłać tam swojego sprzętu ani ekipy.
ULTRAS NOWA HUTA
Wicked
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wicked
Znajdź inne posty napisane przez Wicked