Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1751
Stary 20.07.2009, 12:14
Właśnie dzwoniłem do AGH i mogę się zarejestrować, ale ewentualne przyjęcie tylko w wypadku wolnych miejsc...

szlag...

poszedłem do banku, wpłaciłem 70 na rekrutację na AGH, wracam do domu, wchodzę na UP jeszcze raz, i pojawiła się informacja żeby jeszcze jednak czekać, bo wyniki nie są ostateczne.
Powód: edycja
Ostatnio edytowane przez Mistel : 20.07.2009 o godz. 15:09.
Odpowiedz cytując