Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Pele77
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
1473
20.07.2009, 08:36
anthony09
napisał(a):
Jest w ogóle jakakolwiek szansa na to, iż będzie transmisja meczu z LEVADIĄ
Ma ktoś jakieś konkretne informacje
Szansa jest, ale konkretnych informacji brak, trzeba cierpliwie czekać.
Pele77
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pele77
Znajdź inne posty napisane przez Pele77