Wyświetl pojedynczy post
Pele77
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1473
Stary 20.07.2009, 08:36
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Jest w ogóle jakakolwiek szansa na to, iż będzie transmisja meczu z LEVADIĄ Ma ktoś jakieś konkretne informacje
Szansa jest, ale konkretnych informacji brak, trzeba cierpliwie czekać.
Odpowiedz cytując