Wyświetl pojedynczy post
FredzIo
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14511
Stary 20.07.2009, 07:47
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
To jest Wisla właśnie... Kołtoń podsumował to najlepiej jak mogł.
Można tłumaczyc sie brakiem pieniędzy na dobrych zawodnikow, ich wysokimi wymaganiami, ale brakiem jakiegokolwiek pomysłu na pion odpowiedzialny za skauting i transfery juz sie wytlumaczyć nie można. A z Beto faktycznie śmieszna sprawa była....
Beznadziejnie analiza i fatalne podsumowanie. Z tekstu wynika, że większość transferów Wisły to niewypały, a proporcja udanych do nieudanych powinna wynosić 2/3. A czy tak nie jest? Jako nieudany transfer wielki redaktor Kołtoń potrafił wymienić jedynie Beto. A żeby obalić mit, że Polacy są zbyt drodzy jak na swoje umiejętności podał przykład Błaszczykowskiego... sprzed 4 lat. Cóż za wspaniałe dziennikarstwo, jakie odkrywcze. Do tej pory Wisła miała dwa niewypały transferowe: Beto i może Dudu(chociaż 6 goli w pół sezonu to nie tak źle). Chyba że ktoś do słabych transferów zaliczy Marcelo, Diaza, Singlara, Kirma czy może Ćwielonga.
Spośród wszystkich transferów, w mojej ocenie, naprawdę chujowy okazał się Beto. Tak dużego problemu to chyba nie ma.
Ostatnio edytowane przez Romy S. : 20.07.2009 o godz. 13:41.
Bogusław Cupiał napisał(a):
Kochałem Wisłę, kiedy byłem jej kibicem i kocham dzisiaj, bo to jest mój klub..
Odpowiedz cytując