Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 20.07.2009, 01:14
W takim Toruniu, czy Lesznie jakoś znajdują się sponsorzy.
W ogóle żużel w Polsce to dziwny sport. Niby jeżdżą tu najlepsi zawodnicy na świecie, a jednak te największe miasta - poza Gdańskiem, czy Wrocławiem, nie mają tak naprawdę sekcji.
Odpowiedz cytując