Wyświetl pojedynczy post
GregorTS
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: się biorą dzieci

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 20.07.2009, 01:11
Wydaje mi sie ze popyt na zuzel spokojnie by sie znalazl bo to swietny i widowiskowy sport. Tylko czy trafi sie sponsor ktory bedzie chcial utrzymywac droga zabawke . To byla by totalna charytatywa ze strony wlasciciela klubu. Nie mowiac ze bazy wlasciwie nie ma bo to co jest na Wandzie to chyba tylko za miejsce do trenowania moze sluzyc.
"W Wiśle Kraków nikt i nic nie jest ważniejszy niż klub"
Odpowiedz cytując