sofristo napisał(a):

|
Ja jestem tego zdania ze mogą testować nawet 50 bramkarzy byle tylko ktoś przyszedł pół Europy wie ze w Wiśle szukają bramkarza to pole do popisu dla managerów wiec to nie ma się co dziwić ze próbują nam wepchnąć co raz to nowe wynalazki, kto wie może trafi się ktoś ciekawy
|
Używaj kropek i tym podobnych jeśli możesz

Ja mam już dość tej karuzeli bramkarskiej, mam nadzieje że Vaszek okaże się dobrym bramkarzem i na nasze możliwości finansowe.