|
Też popieram tą inicjatywę. Naszemu miastu należy się tor i drużyna żużlowa z prawdziwego zdarzenia tak samo jak nowoczesna hala koszykarska oraz męska koszykówka, nie wspominając o innych sportach zaniedbanych przez naszych jakże anty - sportowych działaczy politycznych.
Mam tylko nadzieję że wypali ten pomysł i niedługo będziemy mogli chodzic na mecze żużlowe!
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
|