Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 19.07.2009, 22:31
Też popieram tą inicjatywę. Naszemu miastu należy się tor i drużyna żużlowa z prawdziwego zdarzenia tak samo jak nowoczesna hala koszykarska oraz męska koszykówka, nie wspominając o innych sportach zaniedbanych przez naszych jakże anty - sportowych działaczy politycznych.

Mam tylko nadzieję że wypali ten pomysł i niedługo będziemy mogli chodzic na mecze żużlowe!
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując