Świetny pomysł i świetny sport a gdyby był w Krakowie a miasto chyba zasługuje na to to wierze, że trybuny były by wypełnione do ostatniego miejsca. To naprawdę wciąga jak się to ogląda.
Może będzie nam dane zobaczyć na ten sport na żywo nie ruszając sie daleko
