Wyświetl pojedynczy post
Robert_wislak
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 19.07.2009, 22:25
Świetny pomysł i świetny sport a gdyby był w Krakowie a miasto chyba zasługuje na to to wierze, że trybuny były by wypełnione do ostatniego miejsca. To naprawdę wciąga jak się to ogląda.
Może będzie nam dane zobaczyć na ten sport na żywo nie ruszając sie daleko

Wisła
Odpowiedz cytując