Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 19.07.2009, 22:16
Jak tam, oglądał ktoś dzisiaj finał Drużynowego PŚ? Powiem szczerze, że nie jestem jakimś fanem speedwaya, ale dziś tak się emocjonowałem, że pół paznokci zgryzłem Kapitalna jazda Polaków w ostatniej serii, jestem pod wrażeniem. I ta mina Crumpa i Adamsa...
Odpowiedz cytując