Jak tam, oglądał ktoś dzisiaj finał Drużynowego PŚ? Powiem szczerze, że nie jestem jakimś fanem speedwaya, ale dziś tak się emocjonowałem, że pół paznokci zgryzłem

Kapitalna jazda Polaków w ostatniej serii, jestem pod wrażeniem. I ta mina Crumpa i Adamsa...
