F-A-> napisał(a):

Nie zapominaj, że to ... Kraków
|
Właśnie... Nie sądzicie że dziwne jest to, że ucichły protesty okolicznych mieszkańców, konserwatorów zabytków itd. przeciwko temu że trybuny stadionu będą... za wysokie? Takie protesty już były, głównie przeciwko hotelom, nowej hali i całej infrastrukturze wokół stadionu, która miała powstać ale jak wiadomo nie powstanie. Strasznie się właśnie dziwie czemu dalej nikt nie protestuje... A przecież jesteśmy z miasta w którym nie tylko że "nic się nie da", ale przede wszystkim mieszkamy w mieście, w którym... "nie wolno budować za wysoko". To już taka tradycja że tu wszystko musi być oprotestowane, taki mały Ciemnogrodzik
