Temat
:
Książki - ktoś je jeszcze czyta?!
Wyświetl pojedynczy post
ktulu
Member
Od: 07.2005
Offline
#
131
19.07.2009, 18:40
Kowal: Prawdziwa Historia. Legionista, ale bardzo fajnie się czyta, polecam.
ktulu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ktulu
Znajdź inne posty napisane przez ktulu