Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Luk4s
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
14506
19.07.2009, 17:22
smutne ale niestety prawdziwe...
http://sport.interia.pl/felietony/ko...dzerow,1340930
,
to jest Polska właśnie...
Luk4s
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Luk4s
Znajdź inne posty napisane przez Luk4s