Temat
:
Wisła Kraków w pucharach europejskich 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
BEER BROTHER
Member
Od: 02.2004
Skąd: Krystian's
Offline
#
1294
19.07.2009, 12:33
rozarian
napisał(a):
Skrzat,tylko pozazdrościć Ci"wiedzy",jeśli chodzi o kwalfikacje do LE.O 4 rundzie kw.w ogóle słyszałeś?
http://www.90minut.pl/liga/0/liga4377.html
IV runda eliminacyjna - 20 sierpnia, 27 sierpnia
BEER BROTHER
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do BEER BROTHER
Znajdź inne posty napisane przez BEER BROTHER