Wyświetl pojedynczy post
BEER BROTHER
Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Krystian's

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1294
Stary 19.07.2009, 12:33
rozarian napisał(a):Wyświetl post
Skrzat,tylko pozazdrościć Ci"wiedzy",jeśli chodzi o kwalfikacje do LE.O 4 rundzie kw.w ogóle słyszałeś?
http://www.90minut.pl/liga/0/liga4377.html

IV runda eliminacyjna - 20 sierpnia, 27 sierpnia