Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
WisłaToMy
Junior Member
Od: 07.2009
Skąd: R22
Offline
#
14502
19.07.2009, 11:36
Boże jaki remis. Mielismy troche czasu na zgranie zespolu. Poczekajcie a zobaczycie ze nie bedzie tak zle!
WisłaToMy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WisłaToMy
Znajdź inne posty napisane przez WisłaToMy