Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14479
Stary 18.07.2009, 22:26
Wklepałem na YT Banik Spartak i wypluło taki oto skrót:
http://www.youtube.com/watch?v=xIk1pkrsKEE
Przyznam szczerze, że chłop mi nie zaimponował. Wiem, że to jeden mecz, ale chwyt miał wyjątkowo niepewny.
Odpowiedz cytując