|
"W sobotę bramkarzowi przyglądał się prezes Marek Wilczek oraz sztab trenerski, z wyjątkiem trenera bramkarzy, Jacka Kazimierskiego, który nie uczestniczył w zajęciach."
Po raz kolejny niema Jacusia wtedy kiedy trzeba.
uff, mam nadzieje ze kluby dojdą do porozumienia i jak najszybciej zakontraktujemy tego bramkarza.
skeba : w 2008 może i tak, teraz wg wszelakich rankigów posiada 1,5 mld.
Ostatnio edytowane przez jabadabaryba : 18.07.2009 o godz. 22:07.
|