nie wiedziałem gdzie wkleić i spytać więc wrzucę tu czy rzeczywiście Wisła grała kiedyś w takich koszulkach
http://www.allegro.pl/item686600977_...kcjonerow.html :| jeśli tak to chyba było bardzo dawno temu. Jestem bardzo ciekawy czy to jest replika czy normalna meczówka?