Wyświetl pojedynczy post
famul
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków P.N.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9721
Stary 18.07.2009, 21:59
nie wiedziałem gdzie wkleić i spytać więc wrzucę tu czy rzeczywiście Wisła grała kiedyś w takich koszulkach http://www.allegro.pl/item686600977_...kcjonerow.html :| jeśli tak to chyba było bardzo dawno temu. Jestem bardzo ciekawy czy to jest replika czy normalna meczówka?
Odpowiedz cytując