Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14472
Stary 18.07.2009, 21:50
[QUOTE]Może tego zakontraktują Do 21 razy sztuka. Ja bym tak nie płakał. Jest jak jest. Ktoś jest w wielkiej potrzebie transferu to niech się dołoży klubowi. Cupiał zaprasza.[/QUOTE]
Jest on jednym z najbogatszych ludzi w Polsce, a żaluje 1 miliona euro.
Podaj mi ktoś linka do zestawienia ostatniego, listy najbogatszych Polaków.
W 2008 miał 5 milardów złotych. Czyli ponad milard euro, a on żaluje 500 tys, parodia. Wiem, że koles nie jest instytucją, ale jak już przejal klub to niech zrobi z niego klub.
Po co te jego zapowiedzi, ze chce stworzyc klub poziom nieodbiegającym od europejskich.
50% pieniedzy koleś nigdy nie wyda, a tak Wisla mialaby paru zawodników. Ja już nie mówię o transferach rzędu 5-6 milionów, ale kur.a 1 milion to molgby wydac skąpiec
Ostatnio edytowane przez skeba : 18.07.2009 o godz. 21:53.
Odpowiedz cytując