Wyświetl pojedynczy post
WislakP
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14468
Stary 18.07.2009, 20:45
gigant napisał(a):Wyświetl post
Ale chyba nie zaprzeczysz, że jesteśmy w wielkiej potrzebie transferu na pozycję bramkarza, bo jaki Mario jest, każdy widzi. Mecz w Sosnowcu, też nieco pokazał.
Mecz w Sosnowcu pokazał że cała drużyna jest w kiepskiej formie, weźcie przestancie gadać jakby to co się stało było tylko i wyłącznie winą bramkarza!

Oczywiście potrzebujemy golkipera, czy młodego? Niekoniecznie, mamy przecież Cebanu.
Odpowiedz cytując