gigant napisał(a):

|
Ale chyba nie zaprzeczysz, że jesteśmy w wielkiej potrzebie transferu na pozycję bramkarza, bo jaki Mario jest, każdy widzi. Mecz w Sosnowcu, też nieco pokazał.
|
Mecz w Sosnowcu pokazał że cała drużyna jest w kiepskiej formie, weźcie przestancie gadać jakby to co się stało było tylko i wyłącznie winą bramkarza!
Oczywiście potrzebujemy golkipera, czy młodego? Niekoniecznie, mamy przecież Cebanu.