skeba napisał(a):

"Polityka transferowa Wisły" - Proszę o wstawienie w cudzysłów.
Tego nie można nazwać polityką, to jest hańbiące dla klubu i nie mówcie mi, że jest to normalność, bo żaden klub nie testuje 20 bramkarzy w przeciągu 2 lat i nikogo nie kupuje. To jest ewenement, niestety negatywny dla klubu.
|
Może tego zakontraktują

Do 21 razy sztuka. Ja bym tak nie płakał. Jest jak jest. Ktoś jest w wielkiej potrzebie transferu to niech się dołoży klubowi. Cupiał zaprasza.