Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14466
Stary 18.07.2009, 20:34
skeba napisał(a):Wyświetl post
"Polityka transferowa Wisły" - Proszę o wstawienie w cudzysłów.
Tego nie można nazwać polityką, to jest hańbiące dla klubu i nie mówcie mi, że jest to normalność, bo żaden klub nie testuje 20 bramkarzy w przeciągu 2 lat i nikogo nie kupuje. To jest ewenement, niestety negatywny dla klubu.
Może tego zakontraktują Do 21 razy sztuka. Ja bym tak nie płakał. Jest jak jest. Ktoś jest w wielkiej potrzebie transferu to niech się dołoży klubowi. Cupiał zaprasza.
..
Odpowiedz cytując