Wyświetl pojedynczy post
Wiślak178
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14462
Stary 18.07.2009, 20:23
4fan_player napisał(a):Wyświetl post
Kazimierski przyjdzie najebany na trening i powie że za słaby.
Jednych można cenić innych nie, niektórzy sobie na to zasłużyli ale po ostatnich informacjach o śmierci ojca Kazimierskiego to nie wypada tak pisać bo on raczej jest teraz w żałobie. Co do tematu to 30 lat na bramkarza to nie dużo, gdyby to był trzydziestolatek z pola i niesprawdzony to nie było sensu pozbywać sie Baszcza. A Jopa sprowadziliśmy na rok, pewnie sie z nami pożegna po sezonie.
Odpowiedz cytując