4fan_player napisał(a):

|
Kazimierski przyjdzie najebany na trening i powie że za słaby.
|
Jednych można cenić innych nie, niektórzy sobie na to zasłużyli ale po ostatnich informacjach o śmierci ojca Kazimierskiego to nie wypada tak pisać bo on raczej jest teraz w żałobie. Co do tematu to 30 lat na bramkarza to nie dużo, gdyby to był trzydziestolatek z pola i niesprawdzony to nie było sensu pozbywać sie Baszcza. A Jopa sprowadziliśmy na rok, pewnie sie z nami pożegna po sezonie.