Wyświetl pojedynczy post
Wiślak178
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14457
Stary 18.07.2009, 19:38
Może chcieli go podpisać po pierwszym meczu ale że awans nie jest pewny to pod pozorem testów już trenuje z drużyną a podpiszemy cokolwiek dopiero po awansie. Bo trudno mi uwierzyć że chcą testować trzydziestolatka, przecież rozegrał ponad setke spotkań i można zobaczyć go tam w akcji na DVD. On też musi chcieć przyjść do Wisly skoro pozwala sobie na cos takiego. Podstawowy bramkarz jednego z najlepszych czeskich klubów nie jeździ na testy do klubu takiego jak Wisła, dlatego myślę że możliwe jest to o czym napisalem na poczatku.
Odpowiedz cytując