Wyświetl pojedynczy post
jabadabaryba
Senior Member
 
Od: 06.2008
Skąd: Jarosław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14455
Stary 18.07.2009, 19:14
30 lat to dobry wiek jak na bramkarza, pozatym nie rozumiem waszego lamentu. Widzieliście go w akcji? zapewne nie. Oceniacie go po nazwisku czy po wyglądzie, lub FMie? 30 lat, czech, podstawowy zawodnik dobrego Banika Ostrava. Dla mnie prawie jak marzenie.
Odpowiedz cytując