|
30 lat to dobry wiek jak na bramkarza, pozatym nie rozumiem waszego lamentu. Widzieliście go w akcji? zapewne nie. Oceniacie go po nazwisku czy po wyglądzie, lub FMie? 30 lat, czech, podstawowy zawodnik dobrego Banika Ostrava. Dla mnie prawie jak marzenie.
|