|
Ciastek, co mamy rozumieć przez te słowa "teraz wystarczy nie przegrać bądź zremisować bezbramkowo" ? ;D
Mamy wieksze szanse na awans ale pierwszy mecz, a raczej jego przebieg i zakończenie było spowodowane kilkoma czynnikami, nie jednym. Kontuzje, złe ustawienie, przygotowanie. Trzeba wyeliminowac co po niektóre błędy i w Estonii będziemy cieszyć się z awansu.
|