Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
WisłaToMy
Junior Member
Od: 07.2009
Skąd: R22
Offline
#
14452
18.07.2009, 18:48
On ma 30 lat. Nie wiem czy to dobry pomysl. Ja dalej oplakuje Adisa... No ale coz zrobic. zobaczymy co pokaze na tych testach...
WisłaToMy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WisłaToMy
Znajdź inne posty napisane przez WisłaToMy