Wyświetl pojedynczy post
WisłaToMy
Junior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14452
Stary 18.07.2009, 18:48
On ma 30 lat. Nie wiem czy to dobry pomysl. Ja dalej oplakuje Adisa... No ale coz zrobic. zobaczymy co pokaze na tych testach...
Odpowiedz cytując