Wyświetl pojedynczy post
EnDrJu92
Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1274
Stary 18.07.2009, 18:29
Ja tam wiem ze Wiselka ich pojedzie spreza sie chlopaki.Koncentracja na maxa i wygramy.A pogoda nie ma co nas usprawiedliwiac.Moga mowic pilkarze i Skorza ze w sosnowcu ich nie zlekcewazyli ale ja wiem swoje mysleli ze wyjda i wygraja na luzie 4:0. Tez mam napiecie przed meczem bo to jednak jest ten strach maly przed odpanieciem.Ale ja wogole z tym sie nie licze...JJJBG. Jazda z lewatywa!!!