Ja tam wiem ze Wiselka ich pojedzie

spreza sie chlopaki.Koncentracja na maxa i wygramy.A pogoda nie ma co nas usprawiedliwiac.Moga mowic pilkarze i Skorza ze w sosnowcu ich nie zlekcewazyli ale ja wiem swoje

mysleli ze wyjda i wygraja na luzie 4:0. Tez mam napiecie przed meczem bo to jednak jest ten strach maly przed odpanieciem.Ale ja wogole z tym sie nie licze...JJJBG. Jazda z lewatywa!!!