Wyświetl pojedynczy post
Domas
Banita
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14451
Stary 18.07.2009, 18:28
Wiślak178 napisał(a):Wyświetl post
Jakiś 30-letni Czech z Banika Ostrawa na testach. Co o tym myślicie? Bo dla mnie te testy są troche niesmaczne już... i to 30 latka...

http://www.90minut.pl/news/97/news97...h-w-Wisle.html

Kolega, Czech - fan Banika, mówi że to bardzo dobry wybór i że Banik ma dobrych bramkarzy, Ostrava z tego słynie.
Ostatnio edytowane przez Domas : 18.07.2009 o godz. 18:46.
Odpowiedz cytując