Wiślak178 napisał(a):

|
Jakiś 30-letni Czech z Banika Ostrawa na testach. Co o tym myślicie? Bo dla mnie te testy są troche niesmaczne już... i to 30 latka...
|
http://www.90minut.pl/news/97/news97...h-w-Wisle.html
Kolega, Czech - fan Banika, mówi że to bardzo dobry wybór i że Banik ma dobrych bramkarzy, Ostrava z tego słynie.