Wyświetl pojedynczy post
kieu
Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14448
Stary 18.07.2009, 18:21
Wiślak178 napisał(a):Wyświetl post
Jakiś 30-letni Czech z Banika Ostrawa na testach. Co o tym myślicie? Bo dla mnie te testy są troche niesmaczne już... i to 30 latka...
Mozna prosić jakieś źródło?

Ok,już mam..
No widać, że to jest / był podstawowy bramkarz Banika. Nawet cos tam w europejskich pucharach zagrał.
Może to ten którego szukamy?
Powód: poprawka
Ostatnio edytowane przez kieu : 18.07.2009 o godz. 18:23.
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
Odpowiedz cytując