Wiślak178 napisał(a):

|
Jakiś 30-letni Czech z Banika Ostrawa na testach. Co o tym myślicie? Bo dla mnie te testy są troche niesmaczne już... i to 30 latka...
|
Mozna prosić jakieś źródło?
Ok,już mam..
No widać, że to jest / był podstawowy bramkarz Banika. Nawet cos tam w europejskich pucharach zagrał.
Może to ten którego szukamy?
