Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Wiślak178
Senior Member
Od: 04.2007
Offline
#
14447
18.07.2009, 18:17
Jakiś 30-letni Czech z Banika Ostrawa na testach. Co o tym myślicie? Bo dla mnie te testy są troche niesmaczne już... i to 30 latka...
Wiślak178
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wiślak178
Znajdź inne posty napisane przez Wiślak178