Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1272
Stary 18.07.2009, 18:13
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jesteśmy mistrzami. Polski.
Wystarczy prześledzić wyniki pucharowe naszych drużyn na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat aby zrozumieć, gdzie jesteśmy na mapie europejskiego futbolu.
Był jeszcze okres, gdy z góry patrzyliśmy na drużyny ze wschodu, ale boleśnie się przekonaliśmy, że niesłusznie.
Co nie zmienia faktu, że dla wczorajszego wyniku nie ma żadnego usprawiedliwienia.


No tak jestesmy na szarym koncu ,ale nie zmienia to faktu ze Estonczycy sa jeszcze dalej.

Naszym obowiazkiem jest przejsc Levadie ,bo jak piszesz nie ma na srodowy wynik zadnego usprawiedliwienia.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI