Wyświetl pojedynczy post
M@Terac
Senior Member
 
 
Od: 12.2004
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 18.07.2009, 15:55
EL. LM: Levadia - Wisła 1:3

Skład: Pawełek - Piotr Brożek, Marcelo, Głowacki, Diaz - Małecki, Sobolewski, Jirsak, Kirm - Ćwielong, Paweł Brożek
Zmiany: Łobodziński, Cantoro, Burliga
Bramki: Paweł Brożek, Kirm, Małecki
Powód: Superpuchar
Ostatnio edytowane przez M@Terac : 24.07.2009 o godz. 12:10.