Wyświetl pojedynczy post
kolarz90
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 18.07.2009, 15:07
EL. LM: Levadia - Wisła 0:2

Skład: Pawełek - Piotr Brożek, Marcelo, Głowacki, Diaz - Małecki, Sobolewski, Jirsak, Kirm - Ćwielong, Paweł Brożek
Zmiany: Cantoro, Łobodziński
Bramki: Kirm, Paweł Brożek

Superpuchar: Lech - Wisła 0:1

Skład: Pawełek - Alvarez, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Kirm - Ćwielong, Paweł Brożek
Zmiany: Łobodziński, Jirsak, Leszczak
Bramka: Jirsak
Powód: Superpuchar - przyjście Alvareza
Ostatnio edytowane przez kolarz90 : 24.07.2009 o godz. 21:51.