Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14437
Stary 18.07.2009, 13:57
Wolfy napisał(a):
Nie będę przeszkadzał, widzę, że jesteś w swoim żywiole Jak niewiele niektórym trzeba do szczęścia...
Typowe.

Krytykuję włodarzy klubu za politykę, która prowadzi do poważnych problemów, bo gdy nadchodzą, umieram ze szczęścia. Wprost nie mogłem się doczekać na 3 zdrowych obrońców w składzie, brak wzmocnień - przez lata wychodziłem z siebie, aby przekonać, że właśnie tak ma być, by móc pławić się w szczęściu. Promienieję wprost z zachwytu, ze klub ma zdekompletowaną obronę, jednego prawdziwego napastnika, odstawia cyrk z bramkarzami. Podobnie jak większość innych osób mających odmienne zdanie od Twojego i wypowiadających się krytycznie o pracy działaczy Wisły.

Ot,życzeniowo-alogiczne myślenie Wolfiego. Strach się bać, co jeszcze wymyśli.

Tylko nie zapomnij razem z Konradem przypomnieć paru moich krytycznych wypowiedzi na temat zarządzania klubem z wiosny, lub wcześniejszego okresu. Będą bardzo pasowały. Dla przypomnienia, z kogo tak naprawdę można się pośmiać w tej trudnej chwili.

Oby trwała jak najkrócej. Ciągle wierzę w awans. Niestety, nie wierzę w zmiany „na górze”.
Ostatnio edytowane przez Markus : 18.07.2009 o godz. 14:05.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując