saklak1906 napisał(a):

A tak z drugiej strony to skad te wszystkie kluby z Cypru maja tyle kasy zeby placic bylejakiemu grajkowi 400 tys euro rocznie.
Poslkie kluby nie maja najnmiejszych szanas w walce o zawodnika z klubami Cypryjskimi, przeciez ten kraj nie jest bogatszy od naszego, oni praktycznie tylko z turystiki zyja.
Ale pewnie oni nie maja takiego burdelu w lidze no i oczywiscie nie maja PZPNu a to robi wiele
|
Znajac zycie to te kluby maja za wlascicieli jakichs szejków czy bogaczy którzy na Cypr przylatuja pogrzac dupe.