Wyświetl pojedynczy post
WisłaToMy
Junior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14428
Stary 18.07.2009, 12:33
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
A tak z drugiej strony to skad te wszystkie kluby z Cypru maja tyle kasy zeby placic bylejakiemu grajkowi 400 tys euro rocznie.

Poslkie kluby nie maja najnmiejszych szanas w walce o zawodnika z klubami Cypryjskimi, przeciez ten kraj nie jest bogatszy od naszego, oni praktycznie tylko z turystiki zyja.


Ale pewnie oni nie maja takiego burdelu w lidze no i oczywiscie nie maja PZPNu a to robi wiele
Znajac zycie to te kluby maja za wlascicieli jakichs szejków czy bogaczy którzy na Cypr przylatuja pogrzac dupe.
Odpowiedz cytując