Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14426
Stary 18.07.2009, 12:22
krzysztofff napisał(a):Wyświetl post
http://www.futbol.pl/artykul/58415.html -niestety ma racje-kluby cypryjskie malymi kroczkami,rok po roku sie wzmacniaja,prowadza jakas polityke transferowa i sa juz nad nami....

Niech skonczy pier...ic ze poszedl tam ze wzgledu na poziom ligi czy zorganizowania klubu. Po prostu dali mu wiecej siana to polecial, Maciek Zurwaski przynajmniej mial odwage powiedziec co go sklonilo do przyjecia oferty z Cypryjskiej ligi.

A tak z drugiej strony to skad te wszystkie kluby z Cypru maja tyle kasy zeby placic bylejakiemu grajkowi 400 tys euro rocznie.

Poslkie kluby nie maja najnmiejszych szanas w walce o zawodnika z klubami Cypryjskimi, przeciez ten kraj nie jest bogatszy od naszego, oni praktycznie tylko z turystiki zyja.


Ale pewnie oni nie maja takiego burdelu w lidze no i oczywiscie nie maja PZPNu a to robi wiele
,
Odpowiedz cytując