Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
Etyper
Junior Member
Od: 07.2009
Offline
#
3717
18.07.2009, 11:54
No super poprostu, Kawasaki 2-2, wtopilem naprawde duzo kasy, robie sobie miesiac przerwy, wroce tu za 30dni...pozdro all
Etyper
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Etyper
Znajdź inne posty napisane przez Etyper