Wyświetl pojedynczy post
Etyper
Junior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3717
Stary 18.07.2009, 11:54
No super poprostu, Kawasaki 2-2, wtopilem naprawde duzo kasy, robie sobie miesiac przerwy, wroce tu za 30dni...pozdro all
Odpowiedz cytując