nie bylo mnie tu pol roku ale widze,ze sie nic nie zmienilo,wciaz obietnice transferow i nieudolnosc Bednarza...
http://www.futbol.pl/artykul/58415.html -niestety ma racje-kluby cypryjskie malymi kroczkami,rok po roku sie wzmacniaja,prowadza jakas polityke transferowa i sa juz nad nami....