Wyświetl pojedynczy post
krzysztofff
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14424
Stary 18.07.2009, 11:52
nie bylo mnie tu pol roku ale widze,ze sie nic nie zmienilo,wciaz obietnice transferow i nieudolnosc Bednarza...

http://www.futbol.pl/artykul/58415.html -niestety ma racje-kluby cypryjskie malymi kroczkami,rok po roku sie wzmacniaja,prowadza jakas polityke transferowa i sa juz nad nami....
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.07.2009 o godz. 14:36.
Odpowiedz cytując