Wyświetl pojedynczy post
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14420
Stary 18.07.2009, 11:45
qchar90 napisał(a):Wyświetl post
jak dla mnie zarząd chce dupę szkłem utrzeć
mało zainwestować...a potem oczekują...cudów...gdyby kadra była zdrowa...to Levadia, Debreczyn/Kalmar jest do przejscia
ale jesli w kadrze nie ma nominalnego prawego obroncy...i chce sie z Lobodzinskiego, Pieti zrobic prawego w dwa dni...na Levadie wystarczy...ale na pozniejszych nie
Trzeba zaryzkować choć troche kasy...
A nie potem zwalniać tylko Skorże po niepowodzeniu...on nie gra na boisku...tylko pilkarze graja...
za taka kase jaka oni zarabiaja maja gryźć trawe, walczyc do konca, wiele ludzi moze sobie pomarzyc o takich pensjach jak zawodnicy naszej Wisły, za darmo nie graja

Wg mnie jak nasi dadzą dupy z Levadią i nie przejdą do następnej rundy to będzie to znak, że wykombinowali sobie łatwą kase, tzn. nasza polityka transferowa jest taka, że niby mamy w planie zakontraktować nowych piłkarzy po przejściu Estończyków i później może jeszcze kogoś po przejściu następnego przeciwnika. Co to oznacza dla piłkarzy? Konkurencje. Po co takiemu Pawełkowi konkurent na pozycje bramkarza? Wykalkulował sobie, że jak nie przejdziemy Lewadii to nikogo na bramke nie kupimy i będzie miał święty spokój i więcej kasy, bo pewnie ma w kontrakcie klauzule o ilości rozegranych meczy które przekładają sę na jego wypłate. Podobnie może myśleć większość zespołu. Po co im konkurencja? Żeby siedzieli na ławce i zarabiali połowe mniej? Nie trzeba być niewiadomo jakim s****ysynem żeby tak wykombinować, wystarczy być zwykłym człowiekiem. Ambitnym - tzn. chciwym i zazdrosnym...
Winna takiemu stanowi rzeczy jest chytrość rady nadzorczej / Cupiała. Nie od dziś wiadomo, że chytry dwa razy traci. Nie będzie ani zawodników podnoszących poziom drużyny, ani LM/LE.
Odpowiedz cytując