|
Ja myślę że transferów już nie będzie, okres przygotowawczy minął, o nowych twarzach ni widu ni słychu, a Ci którzy byli niemal zakontraktowani, przepadali. Niedługo wróci Głowacki, Boguski, Garguła, może i Singlar i będzie kim grać. Będziemy musieli przemęczyć się te kilka tygodni. W trwających eliminacjach będziemy wystawiać najsilniejszy możliwy skład, a w lidze będzie można popróbować młodych (oczywiście nie wszystkich na raz, ale wprowadzając 1 lub max 2 do pierwszego składu, nasza siła aż tak się nie osłabi, a pozwoli odetchnąć zawodnikom z pierwszej jedenastki).
Zresztą Skorża to świetny trener, doskonale będzie wiedział co zrobić. Na pewno nie grozi nam przypadek Smudy z Lecha, który zajechał swoją pierwszą jedenastkę, w trakcie sezonu dokonując zmian jedynie na... bramce ;]
|