Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14418
Stary 18.07.2009, 11:27
jak dla mnie zarząd chce dupę szkłem utrzeć
mało zainwestować...a potem oczekują...cudów...gdyby kadra była zdrowa...to Levadia, Debreczyn/Kalmar jest do przejscia
ale jesli w kadrze nie ma nominalnego prawego obroncy...i chce sie z Lobodzinskiego, Pieti zrobic prawego w dwa dni...na Levadie wystarczy...ale na pozniejszych nie
Trzeba zaryzkować choć troche kasy...
A nie potem zwalniać tylko Skorże po niepowodzeniu...on nie gra na boisku...tylko pilkarze graja...
za taka kase jaka oni zarabiaja maja gryźć trawe, walczyc do konca, wiele ludzi moze sobie pomarzyc o takich pensjach jak zawodnicy naszej Wisły, za darmo nie graja

Odpowiedz cytując