Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
14411
18.07.2009, 10:20
Wtorek blisko ŁKS-u.
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,53714,t...wiadomosc.html
Skoro na transfer nowego napastnika do Wisły sie nie zanosi to może już lepiej zatrzymac Niedzielana ? Szkoda tylko że ma tak wysoki kontrakt.....
Ostatnio edytowane przez AYALA : 18.07.2009 o godz. 10:30.
AYALA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AYALA
Znajdź inne posty napisane przez AYALA