Wyświetl pojedynczy post
Domas
Banita
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1257
Stary 18.07.2009, 08:55
http://www.90minut.pl/liga/0/liga4376.html

Czy ja dobrze widzę i pojmuję, ze w razie cudownego przejścia Levadii i wyeliminowania Debreczyna, zagramy ze Slavią Praga?

Fajnie, bo Debreczyn jest w sumie blisko od Krakowa, jedynie 430 km i około 7 h jazdy ( mapa ) ze stadionem na około 10 000 widzów.
Ostatnio edytowane przez Domas : 18.07.2009 o godz. 09:09.