http://www.90minut.pl/liga/0/liga4376.html
Czy ja dobrze widzę i pojmuję, ze w razie cudownego przejścia Levadii i wyeliminowania Debreczyna, zagramy ze Slavią Praga?
Fajnie, bo Debreczyn jest w sumie blisko od Krakowa, jedynie 430 km i około 7 h jazdy (
mapa ) ze stadionem na około 10 000 widzów.