Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14410
Stary 18.07.2009, 08:26
Cytat:
Tymczasem brutalna sytuacja wygląda tak, że Wisła nie awansując dalej straci duże pieniądze. „Nie zyska”, jeśli wolisz. Straci duże wpływy z biletów, od sponsorów, z transmisji TV, od UEFA, które trzeba będzie skompensować sprzedażą zawodników („ruchomego majątku klubu” jak mawiają zachodni menadżerowie), by zbilansować budżet.
Piszesz takie głupoty, że jeszcze ktoś uwierzy...Jak w budżecie na przyszły rok mogą się znajdować nasze ewentualne zyski? Czyli co, już sobie wkalkulowaliśmy, że awansujemy i uzupełniliśmy tą kasą budżet?
Odpowiedz cytując